O blogu

Feminizm codzienny. Nie oczekuję bohaterstwa, chwytania za broń i walki. Wolę raczej przypominać, co nas otacza na co dzień i dlaczego nie ma na to mojej zgody. Feminizm jest światopoglądem wyboru, nie narzuconego stylu życia. Dlatego, mimo że sama nie planuję dzieci, bronię obecności matek w przestrzeni publicznej. Dlatego też, mimo że sama nie jestem typową panią domu, doceniam te kobiety, które koncentrują się na rodzinie. Mamy prawo żyć, jak nam się podoba, wyglądać tak, jak nam wygodnie i domagać się szacunku oraz miłości.

Parę słów o sposobie dyskusji tutaj: bardzo nie lubię słów wykluczających: murzyn, pedał, feminazi. Nie używajcie ich, chyba że uzasadnia to ironiczny kontekst lub cytat. Raczej nie moderuję, ale jestem u siebie i to ja ustalam reguły – pamiętaj, że jesteś tu gościem. I nie rozkazuj gospodyni, bo bardzo tego nie lubię.

 

4 uwagi do wpisu “O blogu

  1. Witam! Może nie ta liga i się trochę na za wysokie progi porywam, ale chciałbym porozmawiać o wzajemnej reklamie, współpracy. Zapraszam na gg:20476003. Poza tym gratuluję świetnego pióra, blog jest naprawdę prześwietny!

    Polubienie

skomciaj mię

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s